0.00 EUR
Reģistrēties

Noteikumi

PASŪTĪŠANA

Piereģistrēšanās. Reģistrējoties aizpildiet prasītos lauciņus un apstipriniet reģistrāciju. 
Reģistrējoties Jūs piekrītat saņemt www.wellberries.lv jaunumus uz e-pastu, kas tiks norādīts veicot reģistrāciju. Gadījumā, ja vēlaties atteikties no jaunumu saņemšanas, rakstiet atteikumu uz e-pastu info@well-berries.lv
Pasūtīšanu iespējams veikt arī nereģistrētiem lietotājiem. 
Izvēlieties produktus un pievienojat pirkumu grozam. Pirkumu grozā ir iespējams veikt izmaiņas - produktus, kurus nolēmāt neņemt, varēsiet izdzēst. 
Aizpildiet prasītos lauciņus. Adresi norādiet to, kurā vēlēsieties saņemt sūtījumu.  Apstipriniet pasūtījumu nospiežot Veikt pirkumu.

APMAKSA

Pasūtījumu Jūs varat apmaksāt:

  • izmantojot "bank-link"
  • izmantojot maksājumu karti
  • ar bankas pārskaitījumu

Sagaidiet no mums apstiprinājumu un rēķinu savā e-pastā. Apmaksu ar pārskaitījumu veiciet PĒC rēķina saņemšanas 3 darba dienu laikā.

ATTEIKUMA TIESĪBAS​

Izmantojamas atbilstoši LR likumdošanai ( Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 10. pants, Noteikumi par distances līgumu MK Nr.255). 

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumu Nr. 255 punktu 22.5. Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja: patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ.

NAUDAS ATGRIEŠANA

Naudas atgriešana notiek 3 darba dienu laikā Jūsu kontā, pēc atgrieztās preces saņemšanas. Samaksu par transporta vai pasta pakalpojumiem šajā gadījumā sedzat Jūs.

Drošības kods